UCUZ TAKSİ MERSİN

mersin-taksi
0
(0)

UCUZ TAKSİ MERSİN

mersin-taksi-telefon

Mersin UCUZ TAKSİ MERSİN Durağı Taksicilik sektörü insanların hep ön yargılı davrandığı bir meslek olmuştur. En büyük ön yargılar ise pahalı olduğu ve taksicilerin çok dolaştıracağı konusunda olmaktadır bu ön yargıların yanlış olduğunu söyleyerek açıklayalım.

  1. Taksi pahalıdır. Kesinlikle en büyük ön yargı ve yanlış olan bir tanıdır. Ortalama bir taksi 3.90’dan açar taksimetreyi ve ortalama bir mesafe de yazacak olan miktar 10 ila 15 TL’yi geçmeyecektir. Bu da taksilerin normal Türkiye şartlarında pahalı değil normal hatta ucuz olduğunu gösterir.
  2. Taksiciler çok gezdirir. Bu da büyük ikinci bir ön yargı olmaktadır. Bir taksici etik anlayışı için bunu yapmaz ayrıca gideceğiniz yeri telefonunuzdan haritaya yazarak konumdan takip edebilir ve bunun yanlış olduğunu görürsünüz.
  3. Taksi çalıştıkça taksimetre para yazar. Bu da üçüncü büyük yanlış algıdır. Taksilerin tekerleri aynı boyutta olmak zorundadır. Bunun nedeni taksimetrenin tekere bağlı olması ve dönüşe göre yazmasıdır. Yani taksi 3 saatte çalışsa teker dönmedikçe taksi para yazmaz.

Bu ön yargıları kırdıktan sonra güzel ilimiz mersinin güzel ilçesi Yenişehir semtinin UCUZ TAKSİ MERSİN Durağına bakalım.

Mersin UCUZ TAKSİ MERSİN Taksi Durağı ve avantajları

Mersin’in Yenişehir ilçesi Güvenevler mahallesinde olan UCUZ TAKSİ MERSİN bu taksimiz. Mersin içinde bir inci gibidir. Her konudan kendisini geliştirmeye çalışan bu durağımızın birçok avantajı vardır.

  1. Son model ve geniş arabalar: UCUZ TAKSİ MERSİN teknolojiyi takip eden ve son sistem çalışmaya özen gösteren bir taksimizdir. Bunun için duraklarında ki arabaları son model arabalarla ve geniş hacimli arabalarla doldurmuşlardır.
  2. Güvenlik: mersinde bulunan ÜNİVERSİTE TAKSİ taksi de güvenlik en önemli madde ve özelliktir. Güvenliğin olmadığı yerde meslek ahlakı olmaz diyen pozcu taksi her şeyden önce bu konuya önem vermektedir.
  3. Kültürlü ve güler yüzlü şoför kadrosu: UCUZ TAKSİ MERSİN Durağı mesleğin kilit noktası olan şoförler konusunda çok hassastır. Kültürü yüksek bilgili ve güler yüzlü bir şoför kadrosu oluşturmuş ve öyle hizmet vermektedir.
  4. Müşteri memnuniyeti: taksiye binen kişilere bir müşteri veya bir iş değil bir dost işlerine de sorumluluk ve görev bilinci içinde bulunan taksici kardeşlerimize ilk yapın denilen müşteri memnuniyeti olmuştur.

Sizin de yolunuz bu güzel memleketten geçerse mersin pozcu taksi sizleri memnun etmek için uğraşacaktır.

Mersin Taksi

Mersin Taksi

Mersin Taksi 0 / 5. Mersin Taksi 0

Mersin Taksi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir