Taksi Mersin

mersin-taksi
5
(3)

Taksi mersin

mersin-taksi-telefonUlaşım deyince aklımıza trafik, insanlar ve araçlar gelir ve Türkiye bir büyük devlet olmaya devam ettikçe nüfus ve aynı zamanda bununla artış gösteren ulaşım da gelişmektedir. İnsanlar için birçok ulaşım adresi ve ticaret de dahilinde birçok sebep vardır. İnsanlar kişisel araçları dışında ya toplu taşıma araçlarını ya da taksileri kullanmaktadırlar. Toplumda bir algı vardır. Bu algı biraz da Türk sineması ve dizilerinden geçmiş olsa gerek ki insanlar taksiyi sadece zenginler kullanır algısında yaşamaktadır. Bunun çok büyük bir algı olduğunu anlatmakta ve taksilerin o kadar da fazla para giden ya da toplu   taşıma karşısında aman aman bir farkı olmadığını göreceğiz. Ortalama Türkiye’de otobüs fiyatları öğrenci veya normal vatandaş için değişse de 3 lira civarı veya üstüdür. 4 kişilik bir arkadaş veya ailenin otobüse bindiği zaman ödeyeceği minimum miktar 12 TL olacaktır bunun yanı sıra kişiler şunu da bilmek zorundalardır ki kalabalık ve insanların dırdırı da bunlara eklenecektir. Bunun için taksinin avantajları ve dezavantajlarını karşılaştırırsak görürüz ki taksi hem korkulduğu gibi pahalı değil hem de avantajı çoktur.

Mersin’de taksiler ve taksiye binmenin avantajları

Mersin Akdeniz bölgesinde ve Akdeniz’e sınır olan İçel diye de bilinen bir şehirdir. Antalya İzmir gibi deniz turizminin de yüksek olduğu Akdeniz ikliminde olan bir ildir. Bu ilde gelişmişlik seviyesi yüksek olmakla birlikte taksi ulaşımı da gelişmekte ve bu gelişimini devam ettirecek gibi gözükmektedir.

Avantajları

  1. Güler yüz ve güvenli yolculuk

Mersin’de taksilerde kesinlikle sizlere güven problemi yaşamayacağınız garantisini verebiliriz. Bu güveni sizler aileniz için hissedince hem hayatınızda hem de işinizde rahat olacaksınız. Bazı yolculuklarda sürekli şoför ve kişi arası tartışma problemi olmaktadır ki biz size en memnun kalacağınız yolculuğu mersin taksilerde yaşayacağınızı söyleyelim.

  1. Temizlik

Günümüz de her yerde görüyorsunuz ki her yer mikrop yayılan virüsler sürekli toplu taşımalardan geliyor. Bu taksilerimizde yaz kış bahar kokusu hissettirecek temizliği göreceksiniz.

  1. Dolandırıcılıktan uzak olmak

Bazı insanlar yalan yerden yol uzatmak ve yol içinde sürekli sağa geçerek sola geçerek parayı arttırmakta ve size ekonomik zarar vermektedir mersin taksilerde asla bu olmaz.

  1. Klima

Klima müşterinin hakkı olurken bazı duraklar veya taksici açmamaktadır. Fakat Mersin taksiler yaz kış arabalarda bütün konforla beraber klimaları hiç kapatmaz.

Taksi Mersin’in bunlar gibi sizin içinizi rahat ettirecek birçok özellik vardır.

Mersin Taksi

Mersin Taksi

Mersin Taksi 5 / 5. Mersin Taksi 3

Mersin Taksi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir